2005-10-13 11:52:08• hírek • Szatmár.ro

VB-selejtezők: utolsó esélyek

Nem jött össze a magyaroknak a 3., a románoknak a 2. hely megszerzése.

Nem sikerült még a harmadik helyet sem megszereznie a magyar válogatottnak. Dacára annak, hogy a szerencse ismét velünk volt, hiszen Málta megfogott egy pontot Bulgáriával szemben: Valettában ugyanis 1-1-re alakult a mérkőzés eredménye.

Ezek után már csak győzni kellett volna a horvátok ellen. Ám ez nem jött be. Mint ahogy nem jött be ezúttal sem az egycsatáros játék sem. Kovács Zoltánt felőrölték a horvát védők, úgyhogy 1-1-es döntetlen lett. Mármint a kapufák aránya. A végeredmény 0-0. Ismét leszerepeltünk.

Tegnap Romániának sem jött össze, hisz hiába szurkoltak a finnenek, Csehország 3-0 arányban lelépte északi rokonainkat, így ők játszhatnak pótselejtezőt.